Grand Finále MONETA Czech PGA Tour – Repromeda Cup

Každoročné finále českej túry, je turnaj na ihrisku Kaskády, tento rok pod názvom Repromeda Cup – Grand Finále MONETA Czech PGA Tour.

Za Slovenských hráčov, ktorí sa zúčastnili je potrebné pogratulovať víťazovi tohto turnaja, pripája sa aj PGA Slovensko.

Na štartovej listine bolo prihlásených celkovo 6. hráčov zo Slovenska. Mladý a perspektívny AM hráč Tadeáš Teťák bol jedným z nich a nezľakol sa šance ukázať svoje hráčske skúsenosti zo sveta a bojoval až do konca, čo mu vynieslo po výsledkoch 73,75,74 celkom 222 rán 10. delené miesto. Gratulujeme! #golfslovak #golfslovakia

37502857356_627a45f400_z

Jednu ranu za Tadeášom ostal tréner Slovenskej PGA Juraj Zvarík, ktorý za výsledky 76,75,72 celkovo 223 rán obsadil samostatné 13. miesto. Na delenom 16. mieste, po nezdarenom druhom kole, sa umiestnil tréner Peter Švajlen.

0069Repromeda-Cup-2017-Vitez-Stanislav-Matus-870x480

Víťazom sa stal Stanislav Matuš, pred druhým Filipom Mrúzekom a tretím Petrom Ničom.