Friesz na 3. mieste v Slavkove

pga sk friesz

Renocar Czech PGA Austerlitz & Golf Magazine Trophy v Slavkove u Brna 16.-17.5. 2016

Jano Friesz  zahral vynikajúce druhé kolo -5 pod Par / 67 rán, čo mu vynieslo delené tretie miesto na turnaji Renocar Czech PGA Austerlitz & Golf Magazine Trophy. Celkovo zahral 73 a 67 rán / -4 a na prvé miesto a víťaza Filipa Mrúzka stratil len jednu ranu.

pga sk ján friesz

Jano zinkasoval 27.200 českých korún, no na popredných miestach sa tiež umiestnili Peter Valášek T8 / E PAR, Juraj Zvarík T12/+2, Peter Švajlen T17/+3 a ďalší členovia Slovenskej PGA.

Peter Valášek si zaknihoval víťazstvo na nedeľňajšom Pro-Am turnaji. Spolu so svojimi amatérmi vyhrali doprovodný Pro-Am turnaj, keď Peťo a jeho tím porazili 23 ostatných flajtov.