KMS golf Teaching tour 2020 „Uniqa series“ úspešne ukončená

Tomas Beck

Druhý ročník jedinej profesionálnej golfovej túry na Slovensku KMS golf Teaching tour 2020 „Uniqa series“ je úspešne ukončená.

Počas roka 2020 sa odohralo osem súťažných kôl, kde 4 z nich boli klasifikované ako „hlavné“, ktoré boli súčasťou 1. ročníka – KMS golf tour 2020 powered by micropix. Na týchto turnajoch boli garantované taktiež Prize money.

Počas týchto turnajov hrali hráči aj o body do celoročnej súťaže, kde v kategórii PRO hrali o ročnú finančnú odmenu a kategória Amateur o golfový pobyt pre 2 osoby na Cyprus od KMS golf trips a Aphrodite Hills resort.

Svojimi výkonmi neprekvapovali len amatéri, ale hlavne profesionáli, kde ich výsledky hraničili s rekordami ihriska. Najviac zahviezdil Tomáš Beck ( CZ ), ktorý svojími výsledkami – Sedín (7 rán pod par), Penati (9 rán pod par) a hlavne vo finále túry na ihrisku GGGR Skalica, kde zahral neskutočných 60 rán (12 rán pod par ihriska).

Celoročnú súťaž a ročnú prémiu pre kategóriu PRO vyhral Tomáš Beck – 1000€, 2. miesto Matúš Machnič – 500€ a 3. miesto Peter Kadlíček – 300€. Celkovo Tomáš Beck počas túry získal 2 400€.

Tomas Beck

Kategóriu Amateur vyhrala Alena Hovorková, ktorá získala golfový pobyt pre 2 osoby od KMS golf trips a Aphrodite Hills.

Veľká vďaka patrí všetkým partnerom ako: micropix, Uniqa, Higa, Rekma, Spemagroup, Eureg Investmens, PGA SK, Štramák pivovar, Vinpera vinery, Safer Sun, KMS golf a KplusN group.