Zvarík vyhral a Machnič skóroval – Posledný turnaj PGA SK PRO AM GOLF TOUR

CENTRUM POISTENIA GOLF TOUR FINÁLE PRO – AM sa konal 13.10. 2016 v Grafobal Group Golf Resort Skalica a PGA SK bola spoluorganizátor tohto turnaja. Posledný turnaj sezóny 2016, zaradený do PGA SK PRO AM GOLF TOUR sa konal za bezvetria, na výborne pripravenom ihrisku.

O Hole In One sa postaral člen PGA SK Matúš Machnič, ktorý zahral na 14. jamke ESO, za čo mu hráči a hostia pri vyhlasovaní výsledkov hlasne zatlieskali.

O prvé miesto bojovalo celkovo 17 členov PGA ass., zároveň hrali a bojovali o celkové Prize Money 1500€, rozdelených do prvých 7. miest. Na 3. mieste sa umiestnil Tomáš Beck, ktorý zahral PAR ihriska – 72 rán. 2. miesto obsadil ďalší český profesionál Aleš Kořínek, keď zapísal -2 / 70 rán.

3centrum

Juraj Zvarík, niekoľko násobný tohtoročný víťaz turnajov PGA SK PRO AM GOLF TOUR, víťaz PGA SK Championship 2016, ukončil aj tento posledný turnaj víťazne. 500€ za prvé miesto si zaslúžene odniesol za výsledok -3 / 69 rán.

centrum-zvarik

Centrum poistenia, organizátor tejto túry a PGA SK ako spoluorganizátor venovali charitatívnej neziskovej organizácii PLAMIENOK celkovú čiastku 1300€. Tieto peniaze boli vyzbierané na doplnkovej súťaži a zo štartovného zúčastnených Pro hráčov. Po vyhlásení výsledkov sa Michal Oravec vzdal 100€ Prize Money v prospech N.O. Plamienok.