Repromeda Cup 2018 pre Liesera

Grand Finále Czech PGA Tour ( 27.-29. 9. ) sa uskutočnilo na ihrisku Kaskády neďaleko Brna. Golf Club Brno opäť poskytol vysoký štandard a tak viac ako 70 hráčov bojovalo o 100000 korún českých, určených pre víťaza turnaja.

Na turnaj Repromeda Cup 2018 boli prihlásený aj zástupcovia slovenskej PGA, najlepšie sa umiestnil Peter Valášek, ktorý obsadil delené 13. miesto za výsledky 73,76,68 celkovo 217 rán.

Ešte lepšie umiestnenie, T 8 za výsledky 70,72,72 celkovo 214 rán si vybojoval najlepší Slovenský zástupca Adam Puchmelter.

Do TOP 20 sa zmestil Peter Švajlen, ktorý zahral 70,75,75 celkovo 220 rán, naopak turnaj nevyšiel podľa predstáv Jurajovi Zvaríkovi, ktorému nesadlo prvé kolo ( 77,70,75 / 222 rán ).

Víťazom sa stal Ondrej Lieser, ktorý dnes porazil ďalšieho skvelého českého golfistu Filipa Mrúzeka. Obaja mali podobné role na Slovak Championship Open, ale v GR Penati vyhral Filip Mrúzek.

Ondrej Lieser získal prémiovú výhru 100.000 KČ na turnaji Grand Finále Czech PGA Tour – Repromeda Cup 2018  za výsledky 68,63,67 a dostal sa celkovo za tri hracie kolá po dvesto rán, 198!