CPG Interantional Team Championship – šiesty celkovo a prvý v International Team Shield

1. MIESTO International Team Shield!

6. MIESTO International Team Championship!

Obhajoba prvého miesta vyšla už po prvom dni, keď si chlapci urobili náskok pred Poliakmi. Nebolo to z našej strany všetko. Po prvom dni sme sa držali na treťom delenom mieste v hlavnej súťaži, no po druhom kole sa PGA SK team prepadol až na ôsmu pozíciu. Chybičky sa stali naštastie iba v druhom kole a po bojovnom treťom kole bola radosť.

Celkovo však chalani ukázali iný cieľ, dokázať poraziť Švédsko, Belgicko, Holansko a iné vyspelé krajiny, ktoré si môžu vyberať z viac ako 300 členskej základne.

CPG – Livescoring – konečné poradie.

 
Ďakujeme za skvelú reprezentáciu Slovenska Adamovi Puchmelterovi, Jankovi Keherovi a kapitánovi družstva Jurajovi Zvaríkovi.
Celkovo 6. miesto, ale hlavne výborné výkony všetkých. Všetci traja tak dosiahli na vyššie Prize Money, ktoré boli len do 6 miesta.

Treba však spomenúť, že veľa ďalších krajín sa neprihlásilo, pre jednotlivé komlikácie v ich domovskej krajine, ale aj chystané C19 opatrenia, platné od 1.12. 2021 v Portugalsku. Všetko sa po preštudovaní konkrétnych nariadení vysvetlilo. Okrem testovania neboli skoro žiadne obmedzenia.

Exit mobile version