D+D REAL SLOVAKIA CHALLENGE 2015

Turnaj profesionálov druhej najvyššej európskej profesionálnej súťaže European Challenge Tour “ D+D REAL SLOVAKIA CHALLENGE“ opäť v PENATI GOLF RESORTE.

II. ročník druhej najvyššej európskej profesionálnej súťaže European Challenge Tour sa pod názvom „D+D REAL SLOVAKIA CHALLENGE“ uskutoční opäť v Penati Golf Resorte. Nenechajte si ujsť príležitosť zažiť profesionálny golf  v termíne od 9. 7. 2015 do 12. 7. 2015, vrátane PRO – AM turnaja 8. 7. 2015. Hrá sa opäť na prekrásnom ihrisku Nicklaus Design Legend Course.

Veríme, že tak ako v prvom ročníku, aj v tomto turnaji profesionálov zažijeme neopakovateľnú atmosféru a vynikajúci golf. Pripomeňme si krátko uplynulý ročník a nalaďme sa spoločne na tohtoročný „challenge“.

Historicky prvý golfový turnaj profesionálov série European Challenge Tour na Slovensku pod názvom D+D REAL SLOVAKIA CHALLENGE TOUR hostil v minulom roku 156 golfistov zo 17 krajín Európy so skúsenosťami z European Tour a z PGA Tour. O vynikajúce výsledky nebola núdza – padol rekord ihriska Legend Course (-10) aj Hole – In – One. Prvú Challenge na Slovensku vyhral Andrew McArthur. S celkovým výsledkom -21 vytvoril nový rekord tejto sezóny Challenge Tour. V prvom kole zahral Xavier Ruiz Fonhof Hole-In-One na tretej jamke ihriska Legend Course.V treťom kole vytvoril aktuálny rekord ihriska Legend Course angličan Andrew Johnston s výsledkom 62 ran (-10).

Aj druhý ročník D+D REAL SLOVAKIA CHALLENGE bude hostiť najlepších slovenských a českých hráčov a európsku golfovú špičku. Zažite profesionálny golf zblízka a prídite podporiť aj našich reprezentantov. Hraciu kartu dostalo päť slovenských golfistov, profesionál Juraj Zvarík a najlepší amatéri Jakub Hrinda, Peter Valášek, Michal Brezovský a Ján Friesz ml.

Sledujte dianie na turnaji D+D REAL SLOVAKIA CHALLENGE a aktuálne informácie na www.slovakiachallenge.sk

 

Exit mobile version