Penati Slovak Open začína už tento víkend

Penati Slovak Open Championship od nedeľe 12. septembra bude opäť v Penati Golf Resorte začínať turnajom pre partnerov. Penati Slovak Open Pro Am má samostatnú dotáciu 2000€, pre víťaza 1000€.

Minuloročný víťaz Ondřej Lieser sa pre Challenge Tour v Nemecku nemôže zúčastniť, čo ho podľa jeho slov veľmi mrzelo.

V nedeľu na Pro Am turnaji však bude určite Rory Sabbatini, ktorý príde ako ambasador tohto turnaja podporiť svojou účasťou aj samotných hráčov. Na 16. jamke, kde sa dá vyhrať za Hole In One vozík Golf Geum, bude Rory Sabbatini hrať s každým partnerom.

Po vyhlásení výsledkov Pro Am turnaja bude s Rorym Sabatinim talk show, klinika na cvičných plochách Penati GR a po skončení autogramiáda. Hlavného turnaja sa ambasador turnaja nezúčastní, tak ako Ondřej Lieser, Rory Sabbatini hrá European Tour v Holansku.

13. až 14. septembra sa opäť hrá ihrisko Legend Course, druhým rokom o celkové prize money 20.000€, keď pre vížaza je určená presná polovica, 10.000€. Kto bude víťazom piateho ročníka turnaja sa dozvieme v priebehu poobedia v utorok. Turnaj Penati Slovak Open je posledným turnajom PGA OPEN SERIES 2021, séria ktorá má prémiovú sezónu.

Všetky podrobné informácie o turnaji nájdete na stránke www.golfslovakopen.sk

 

Exit mobile version