SLOVAK CHAMPIONSHIP OPEN 2019 aj s Rorym Sabbatinim

SLOVAK CHAMPIONSHIP OPEN 2019

V dňoch 9. a 10. septembra sa koná tretí ročník turnaja Slovak Champioship Open v Penati Golf Resorte a opäť po roku sa hrá ihrisko Legend Course by Nicklaus Desing. Samozrejme s najdlhšou jamkou PAR 6 a 716 metrov.

76. owgr.com

Momentálne 76. hráč sveta Rory Sabbatini bude súčasťou turnaja, bude hrať hlavné dve kolá a predpoklad, že je kandidát na víťaza asi nik nespochybní. Lenže v kuloároch medzi profesionálmi sa chystá zaujímavá športová výhra, kto porazí Roryho.

Photo by: Jana Rajcova, www.janarajcova.com

Rory bude mať určite zaujímavú konkurenciu, nakoľko bude hrať prvý súťažný turnaj na Slovensku. Samozrejme, že Rory chce pomôcť golfu na Slovensku, preto podpora tohto podujatia je významná pre všetkých zúčastnených, no najme amatérov, ktorí budú mať Wild Card.

Official logo

Najbližší turnaj pre amatérov sú Slovak Junior Amateur Championship, ktoré budú hrané v GR Sedin 14. – 16. 8. 2019. V Sedine teda pôjde aj o Wild Card. Na Majstrovstvách LGK v Lomnici si pôvodne vybojoval Wild Card Maďarský hráč Csanyi Oliver, ktorý sa nemôže účastniť turnaja pre povinnosti v USA, divokú kartu prenechal majstrovi LGK Matúšovi Maďarovi, ako druhému v poradí, čo akceptovalo vedenie turnaja.

Entries Open

SLOVAK CHAMPIONSHIP OPEN 2019 sa môžu prihlásiť profesionáli prostredníctvom tohto FORMULÁRA, ktorý splňuje zákonné povinnosti na Slovensku. Tešíme sa na Slovenských profesionálov a samozrejme aj zahraničných, ktorí budú bojovať o Prize Money pre víťaza 2000€ a celkovú dotáciu 10000€ do 20. miesta.

Vidíme sa v Penati Golf Resort od 8.9. na Pro Am turnaji, cvičnom kole, alebo na prvé kolo v pondelok 9.9. 2019 v magickom dátume.

Official hashtag:

#golfslovakopen #pgask #golfslovakia #whobeatsrory #slovakchamiponshipopen #skga

Exit mobile version