V 365 Golf Range dostaneš svoju hru na úplne iný level – 365 Golf Range partner PGA Slovensko

V 365 Golf Range dostaneš svoju hru na úplne iný level

Na Slovensku a v okolí je síce niekoľko veľmi zaujímavých golfových ihrísk, niečo tu však chýbalo. Niečo ako luxusne vybavené golfové odpalisko, ktoré by disponovalo nielen tými najlepšími technológiami, ale aj skúsenými trénermi. A keby je takéto odpalisko úplne nové, moderné a spájalo by profesionalitu s komfortom, bolo by to ideálne miesto na tréning. To miesto tu už je a volá sa 365 Golf Range v Trenčíne!

Sen sa stal skutočnosťou a na Slovensku vyrástlo najmodernejšie golfové odpalisko. Aké vychytávky prináša a prečo si myslíme, že v 365 Golf Range dokážeš posunúť svoju hru na nový level?

Technológie, ktoré v okolí nemajú obdobu

Golfové odpalisko 365 Golf Range na Slovensko prináša unikátnu technológiu Toptracer. Počas tvojej hry budeš mať vďaka nej kompletný prehľad o údajoch odpalu. Zistíš, aká je rýchlosť tvojej loptičky, aká je jej trajektória, ako ďaleko a kam dopadla, aká bola presnosť odpalu a podobne. V reálnom čase teda získaš vyhodnotenie tvojho odpalu, ktorý môžeš neskôr analyzovať a zlepšovať tak svoju hru.

Tréning robí majstra a ak sa chceš zlepšiť každý detail hry, Toptracer technológia je tou najlepšou voľbou. Nájdi svoje chyby, analyzuj ich, zapracuj na ich odstránení a v skutočnom golfe budeš neporaziteľný.

Novinkou je aj technológia Power Tee, ktorá robí golf komfortnejším a príjemnejším. Po každom odpale ti stroj automaticky podá loptičku, čím opadá potreba zohýnania sa a neustáleho ručného umiestňovania loptičky. Nestrácaš teda čas zbytočnosťami, venuješ sa iba svojej hre.

Profesionálne prostredie, skúsení tréneri a tí najlepší hráči

Prostredie golfového odpaliska 365 Golf Range v Trenčíne je skutočne moderné a profesionálne. Stretávajú sa tu skúsení tréneri, ktorí hrali golf po celom svete, ako aj rôzni hráči zo Slovenska a zahraničia.

Okrem vnútorných vyhrievaných kóji sú k dispozícii aj vonkajšie tréningové plochy, ako aj putting green, chipping green či skutočný škótsky bunker. Celý areál je teda ako vytvorený pre zlepšenie tvojej golfovej hry a je miestom, ktoré sa zaiste stane golfovým stredobodom Slovenska a okolia. A žiadny člen PGA Slovensko v ňom nesmie chýbať.

BONUS: Špeciálna ponuka pre všetkých členov PGA Slovensko

Pri príležitosti oficiálneho otvorenia golfového odpaliska 365 Golf Range sa nám podarilo dohodnúť špeciálnu ponuku pre všetkých členov PGA Slovensko.

Teraz je ten najlepší čas spojiť príjemné s užitočným – navštíviť najmodernejšie golfové odpalisko široko-ďaleko a dostať svoju hru na úplne iný level. Pre získanie BONUSU je potrebné zaslať mail k registracii na adresu: .  Predmet emailu: 365 Golf Range & PGA Slovensko.

Vidíme sa v Trenčíne

PR článok / Foto: 365GR

Exit mobile version