Penati Pro Am Classic v rozstrele pre Mrúzka

Tradičný turnaj PENATI PRO AM CLASSIC, konaný v dňoch 20. – 21. júna v nádhernom Penati Golf Resorte, priniesol zápletku s počasím, vyborne pripravenými ihriskami a ešte lepším záverom. Celkové Prize Money boli 2000€, rozdelené do piateho miesta.

Upršané počasie počasie nebolo v prvý hrací deň na ihrisku Heritage vidieť na výsledkoch. Hráči mali výborné výsledky, 71 rán zahrali a delené prvé miesto si držali Adam Puchmelter a Aleš Kořínek.

Druhý deň sa hral na ihrisku Legend, s parom 72. Čakalo sa do posledných flajtov, pretože počasie bolo už bez dažďa. Aleš Kořínek už bol prezlečený, keď sa zistilo, že Filip Mrúzek zahral vynikajúcich 66 rán, -6. Po 140 ranách mali českí profesionáli Kořínek a Mrúzek. Išlo sa do rozstrelu, rana z týčka vyšla lepšie Mrúzkovi, Kořínek zatiahol do rafu a svoju druhú ranu utopil z ťažkej pozície. Mrúzek bezpečne zahral na ostrovný green 18. jamky ihriska Legend a o víťazovi bolo všetkým jasne, že výhru 800€ si odnesie Filip Mrúzek.

Súčastne pre amatérov bola vytvorená špeciálna kategória pre hráčov, ktorí si chcú zahrať o WILD CARD na PENATI SLOVAK OPEN, ktorý sa koná 13.-15. septembra v Penati. Kartu vyhrala Alexandra Šulíková, ktorázahrala výsledky 77 a 71 rán.

Partneri

www.golfplus.golf