Peter Valášek vo finále ProGolf Tour na delenom 17. mieste

Výborne umiestnenie sa podarilo Peťovi Valáškovi vo finále ProGolf Tour na ihrisku Castanea v Endergebnis Castanea Resort Championship 2020. Po dvoch kolách bol na delenej 20 pozícii, keď bol celkovo -3.

Ihrisko s Parom 72 bolo vo veľmi dobrej kondícii a o vedúcu pozíciu bojovali viacerí hráči.

Tretie kolo finálo ProGolf Tour našemu jedinému zástupcovi možno nevyšlo podľa predstáv, ale výsledok je vynikajúci, keď sa Peter posunul na delenú 17 pozíciu a za výsledky celkovo -6 ( 71, 69, 70 / 210 rán ) si delí Prize Money 721,5€ spolu s ostatnými na delenom 17. mieste.

Nemec Philipp Mejow sa stal víťazom tohto turnaja – 16 ( 69, 64, 67 / 200 rán ) pred druhým Francúzom Julienom Brun – 13 ( 67, 66, 70 / 203 rán ). Výborne umiestnenie mali aj naši českí kolegovia, delené tretie miesto uhral Jan Cafourek a na delenom desiatom mieste skončil Aleš Kořínek.