Rory Sabbatini bude hrať Slovak Championship Open 2019

Rory Sabbatini bude hrať Slovak Championship Open! Na aktuálne 114. hráča na svete Roryho Sabbatiniho sa môžete prísť pozrieť a svoje kúzlo Vám predvedie už 9.-10.9.2019 v Penati Golf Resorte.

Poďme však po poriadku, najprv si zahrá, ako prvý slovenský hráč na Major turnaji sezóny – na US Open na legendárnom Pebble Beach Golf Links. Po možných zastávkach v Europe sa predstaví aj na Slovensku, konkrétne v Penati Golf Resorte, kde sa spomínaný šampionát hrá.

Bude zaujímavé, keď spolu v jednom flajte nastúpia hráči, ktorí nielenže sledujú svetovú PGA, ale zahrajú si z jedným z nich v jednom flajte na Slovak Championship Open. Popri možných potencionálnych víťazoch v roku 2019 sa totiž na pohári Slovak Championship Open môže vyskytnúť aj momentálne najvyššieho postaveného hráča v rebríčku PGA a predpokladaného účastníka najbližších Olympijských hier v Tokiu.

Odkaz na Roryho pozvánku

Na Slovak Championship Open sa môžu kvalifikovať aj amatérsky hráč. Ten musí vyhrať turnaj Majstrovstvá LGK 2019, ktorý sa koná v dňoch 26. – 28. 7. 2019. Viac informácií na webe skga.sk a v neskorších článkoch PGA.SK.

Partneri

www.golfplus.golf