Sabbatini na Arnold Palmer Invitational presented by Mastercard – aktualizované

Dnes Rory Sabbatini odštartoval turnaj na Arnold Palmer Invitational presented by Mastercard ihrisko Bay Hill.
„V pro ame sa Rorymu celkom darilo. Zahral celkovo 8 birdies a jedno bogey“ napísala nám manželka Martina Sabbatini.
Prvé kolo začal Rory Sabbatini o 17:58 SEČ na jamke č. 1. a je predbežne  s výsledkom -2 na delenom 19. mieste. V druhom kole sa predstaví dnes od 13:08 SEČ na jamke č. 10.
Po nevydarenom záverečnom kole na Honda Classic, sa nám podarilo osloviť manželku Roryho, Martinu Sabbatini.
„Honda je turnaj, na ktorý sa vždy tešíme. Je to ako NÁŠ DOMÁCI turnaj. Hralo sa super, aj keď v náročných podmienkach. Nedela nevyšla, zahral +4, aj keď výsledok nevypovedá, tak ako hral. Mal veľmi vela zlých odskokov, ako na jamke číslo 3 a 4, kde dva krát po sebe mu lopta odskočila z greenu do nepríjemnej pozície a nedostal od rozhodcov možnosť mať volný drop.
Kým na prvej jamke sa s tým vysporiadal a urobil birdie, keďže to bol 5 par, tak na druhej jamke teda číslo 4. mu loptička odbehla takmer na 15 feetov ( 4, 5 metra ) a pripísal si bogey. Bojoval však ďalej a na 9. jamke spravil birdie. Na 10. jamke mal šancu na birdie z 11 feetov ( cez 3 metre ), avšak loptička sa otočila okolo jamky. Jamka číslo 11. bola Bad luc, kde let loptičky vyzeral, že ide priamo na tyč a po dopade na green dostala zvláštny odskok a odskočila do vody. Najprv sa ju pokusil vyhrat von, tak ako ležala, ale nepodarilo sa a po drope si pripísal double bogey.
Potom už na 13. jamke pribudlo jedno bogey a dohral zvyšok ihriska v pare. Aj napriek sklamaniu kvôli poslednému dňu hral Rory výborne, takže verí, že výsledky prídu na najbližšom turnaji Arnold Palmer Invitational presented by Mastercard, ihrisko Bay Hill Club & Lodge v Orlande.“
Výsledky môžete sledovať na linku:
Aktualizované
?? Rory Sabbatini reprezentujúci PGA Slovensko neudržal 23. miesto a klesol na delené 47. miesto. V poslednom kole zahral 8 bogey, 1 double bogey a 3 birdie, čo v konečnom dôsledku značí 9 úderov nad par a skóre 297. Rory sa najbližšie predstaví tento týždeň na ďalšom turnaji PGA Tour – na The Players Championship na ihrisku TPC Sawgrass v Ponte Verda Beach v dňoch 10. – 15. marca 2020.
zdroj – SKGA
#golfslovakia #pgask #rorysabbatini #martinasabbatini

Partneri

www.golfplus.golf