Skalica zažila magické výsledky pod 60 !

Ďaľšie kolo KMS golf tour 2021 powered by micropix Vinpera trophy, dnes písalo históriu slovenského golfu.

Účastníci tohto turnaja zažili hneď dva výsledky pod magických 60 úderov! Prvým bol výsledok 59 úderov (13 úderov pod par ihriska) a drúhý ešte lepších 57 úderov (15 úderov pod par ihriska).

O tieto výsledky sa postarali okrem iných Ján Friesz 59 a Tomáš Beck 57 úderov. Veľkou oporou pre nich boli nepochybne aj ich parťáci Jan Kasper Am (spoluhráč Jána Friesza) a Martin Trýska Am (spoluhráč Tomáša Becka). Áno tento turnaj sa hral vo formáte Texas Scramble dvojíc, avšak na rany brutto bez odrátania HCP amatérov! Na treťom delenom mieste so skóre 62 (10 úderov pod par ihriska) sa umiestili dvojice Peter Kadlíček a Jiří Vach Am, Michal Brezovský a Alexandra Patáková Am.

V kategórii netto rany sa na 3. mieste umiestnila dvojica Miroslava Kudličková a Andrea Zacharová, 2. miesto Richard Bartošek a Michal Stehlík a 1.miesto Ivana Mošková a Luboš Jurga.

Víťazom gratulujeme a tešíme sa na náš ďaľší PRO Am 19.8. 2021 v Penati – Legend course.