Tomáš Beck opäť víťaz na Penati Pro Am Classic

Tradičný turnaj PENATI PRO AM CLASSIC, konaný v dňoch 19. – 20. júna v nádhernom Penati Golf Resorte, priniesol zápletku s počasím, tento rok až priam horúcim. Výborne pripravenými ihriskami a ešte lepším záverom. Celkové Prize Money boli 2000€, rozdelené do piateho miesta.

Horúce počasie v prvý hrací deň na ihrisku Heritage a výborný výkon Tomáša Becka, ktorý zahral -8, 64 rán. Tomáš Beck v minulom roku vynechal pre slávnostné rodinné udalosti. Hráči mali výborné výsledky, na delenom druhom mieste a zahraných 68 rán, -4, boli Štěpán Daněk a Alan Babický, všetko reprezentanti Čiech.

Druhý deň sa hral na ihrisku Legend, s parom 72, opäť jasná obloha a horúčavi. Tomáš Beck hral bezpečný golf a svoj výsledok na Legende potvrdil 69 ranami, -3 a s náskokom piatich rán si do klubovne Penati Golf Resortu išiel pre víťazný šek na 800€.

   1. Tomáš Beck 800€, CZ
   2. Štěpán Daňek 500€, CZ
   3. Alan Babický 400€, CZ
   4. Adam Puchmelter 200€, SVK
   5. James Martin 100€, UK

Špeciálna kategória bola pre hráčov, ktorí si chceli zahrať o WILD CARD na PENATI SLOVAK OPEN, ktorý sa koná 12.-14. septembra v Penati. Kartu na Penati Slovak Open vyhral Andrej Chochol, člen domáceho Penati Golf Clubu, za výsledky 69 a 73 rán, -2.

Partneri

www.golfplus.golf