Na Valnom Zhromaždení prijatí noví členovia, Sabbatini, Brezovský, Ulhelyi, Hanzalík

pga.sk

Valné Zhromaždenie 2019 Profesionálnej golfovej asociácie Slovenska sa uskutočnilo 15. januára 2019 v priestoroch Hotela Max Inn, ul. Pri Suchom mlyne 7, Bratislava 811 04.

Ako každý rok sa stretávajú členovia PGA SK na Valnom Zhromaždení, hodnotia uplynulí rok, schvaľujú rozhodnutia Prezídia PGA SK a zároveň prijímajú nových členov a pripravované akcie.

V roku 2019 sa môže pýšiť PGA SK, že do svojich radov prijala zaujímavé mená amatérskych súťaží, ale aj jedného slávneho profesionála, ktorý obdržal nedávno Slovenské občianstvo.

Rory Sabbatini sa stal členom Slovenskej PGA a nielen že reprezentuje Slovensko, ale aj Slovenskú PGA!

Michal Brezovský, nádej Slovenského golfu, teraz už bývalý AM reprezentant Slovenska sa stal hrajúcim profesionálom ( Playing Pro ), jeho kroky budú smerovať na najvyššie túry v Európe a smelo sa bude snažiť o prvé svetové body, možno sa utrhne a spoločne s Rorym budú ako dvojica na Olympiáde v Tokiu 2020.

Nemožno opomenúť, že k učiacim profesionálom sa pridali dvaja bývalí reprezentanti Slovenska Michal Hanzalík a Ladislav Ujhelyi, ktorí prestupujú k profesionálom a zároveň budú študovať PGAC – Vzdelávací Inštitút českej PGA. Podmienky vzdelávania sme spomínali v skoršom článku, ktorý si môžete prečítať opäť TU.

Súčasne sa na Valnom zhromaždení neschválil rozpočet na rok 2019, prijalo sa ustanovenie, že rozpočet 2019 sa navrhne komisiou ktorú schválilo VZ PGA SK.

Golfista ROKA 2019 patrí Jurajovi Zvaríkovi!

Valné Zhromaždenie PGA SK zvolilo najlepšieho profesionála za rok 2018 JURAJA ZVARÍKA, Gratulujeme!

pga.sk

Partneri

www.golfplus.golf