Slovak Championship Open už zajtra!

Článok uvádzame za mediálnej spolupráce s Golfmagazin.sk

Už zajtra, v pondelok 9. septembra, o 9:00 ráno odštartuje prvý flight turnaja Slovak Championship Open 2019. Následne budú do poľa nastupovať skupiny hráčov v desaťminútových intervaloch. Prvé kolo jednej z najdôležitejších golfových udalostí sezóny na Slovensku si zahrá 52 hráčov v osemnástich flightoch.

Prvé kolo hneď o 9:00 na tee 1. jamky otvorí dvojčlenný flight Slovákov v zložení Miroslav Gordan a Zuzana Bieliková. O desať minút neskôr svoje prvé loptičky odpália Lukáš Ješátko a Martin Bauer. Obaja z Českej republiky.

Tretí flight, ktorý štartuje o 9:20, má medzinárodné zloženie – Rakúšan Kurt Mayr, Češka Kateřina Krásová a úspešná amatérska Slovenka Antónia Zacharovská. Desať minút po nich začne svoju hru Adone Agostini Hofer z Talianska spolu s českým hráčom Alešom Kořínkom a s držiteľkou divokej karty Alexandrou Šulíkovou zo Slovenska.

Pozvánka od Kateřiny Krásovej

Rory Sabbatini bude štartovať medzi poslednými. Organizátori do jeho flightu postavili Petra Valášeka ml. a Pavla Macha. Pôjde teda o čiste slovenskú skupinu, ktorá začne svoju cestu ihriskom Legend v Penati Golf Clube o 11:30 z prvého tee. Predposledným flightom turnaja bude skupina zostavená z Tomáša JuskaRadu Cirtinu a Juraja Zvaríka.

Posledný flight prvého kola odštartuje o 11:50. Slovensko budú zastupovať Oliver Gábor a Martin Svěntek. Za Českú republiku s nimi bude hrať Tomáš Beck.

Partneri

www.golfplus.golf