SLOVAKIA RING GOLF CUP PRO AM VYHRAL ALEŠ KOŘÍNEK

7. ročník golfového turnaja SLOVAKIA RING GOLF CUP PRO AM zaradený do #PGASKPROAMGOLFTOUR vyhral Aleš Kořínek.

Turnaj sa hraje pravidelne v Skalici v GGG Resorte Skalica a termín 30. 6. 2018 bol opäť plne obsadený amatérskymi hráčmi a aj profesionálmi so 4 krajín. Celkovo 84 hráčov bojovalo o vecné ceny a profesionáli o celkové prize money 1500€.

IMG_0708

Na Skalickom ihrisku opäť úradoval vietor a s výsledkami sa veľmi dobre popasovali všetci víťazi jednotlivých kategórií a samozrejme profesionáli. Na treťom mieste sa umiestnil Peter Švajlen s 75 ranami /+3 ( 250€ ), Ján Friesz mladší zahral 74 rán / +2 ( 400€ ) a víťazom sa stal český profesonál Aleš Kořínek, ktorý zahral výborných -1 a 71 rán. Zaslúžene si tak odniesol výhru vo výške 600€.

Nasledujúci turnaj zaradení do #PGASKPROAMGOLFTOUR sa koná v Penati GR v dňoch 14. – 15. 7. 2018 pod názvom Penati Pro Am Classic. Viac info na http://www.pga.sk/turnaje/