TEDDY TEŤÁK VÍŤAZOM NA TURNAJI PRO GOLF TOUR !

TEDDY TEŤÁK vyhral turnaj so série Pro Golf Tour, oraganizované turnaje Nemeckou PGA.

Pro Golf Tour turnaj v minulosti vyhral Peter Valášek, ktorý v Poľku vyhral jamkovku. Víťaz vyhráva 5000€ a v celkovom poradí celej túry si pripisuje dôležité body, ktoré pre najlepších zanmenajú posun do druhej ligy sveta Challenge Tour.

Teddy začal v Golfclub München-Riedhof s parom 72 v prvom a druhom dni zhodne – 3 a bol na priebežnom delenom 3. mieste.

Teddy vyhráva turnaj Pro Golf Tour výsledkom -13 !!! víťazný putt!!

Do finálového dňa išiel pokorne a po možnostiach skórovať sa na 12. jamke suveréne slnil na priebežnom prvom mieste. Dnešné kolo zahral bravúrne a dnešný výsledok -7 ho vystrelil na suverénne 1. miesto. Okrem toho zahral vo finálovom kole aj rekord ihriska.