WELTEN ovládol opäť Švajlen

welten

Ihrisko Welten Báč hostilo prvý turnaj PGA SK PRO – AM GOLF TOUR 2018 v pondelok 30.4. 2018.

Turnaja sa zúčastnilo 20 profesionálov a 35 Am hráčov, tí súťažili v spoločnej kategórii o vecné ceny od partnerov PGA SK. Profesionáli hrali o celkovú dotáciu tohto turnaja 750€.


Séria turnajov je naplánovaná na celú sezónu 2018, PGA SK bude organizovať, prípadne sa bude spolu -podieľať na organizácii turnajov, ktoré sa zaradia do PGA SK PRO – AM GOLF TOUR 2018. KALENDÁR

PARTNER PGA SK je PROQUIP CZ&SK

ProQuip logo_RC2016


Vo veternom počasí najlepšie zahrali Am hráči Figula Radoslav – 3. miesto, Mokrý Erich – 2. miesto a na 1. mieste sa umiestnil mladá nádej Kocka Teodor, ktorý ako jediný znižoval HCP, keď zahral 39 STB. 

IMG_0317

O prvé miesto medzi profesionálmi sa muselo rozhodnúť až v samotnom závere, keď po sčítaní výsledkov boli dvaja hráči Tomáš Beck a Peter Švajlen na tom istom výsledku, -1 / 71 rán. Rozstrel sa konal na 10 jamke, v prípade nerozhodného stavu by sa pokračovalo na 18 jamke. Lenže nešťastný 3 putt Tomáša Becka zaistil víťazstvo pre Petra Švajlena. Peťovi samozrejme gratulujeme k víťazstvu, všetkým hráčom ďakujeme za účasť a Partnerom za podporu.

Partneri

www.golfplus.golf